Förtroendevalda på Lidingö

Angela Langenskiöld (M)

Kontaktinformation

E-post:
angela@langenskiold.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2022-10-01 2022-12-31