Förtroendevalda på Lidingö

Wiktoria Dagerås Wittboldt (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2020-09-29 2022-12-31