Förtroendevalda på Lidingö

Magnus Boström (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktiges valberedning ledamot 2018-10-22 2022-10-14
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 2023-12-31