Förtroendevalda på Lidingö

Daniel Larson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070 477 48 94 (mobil)

E-post:
daniel.larson@lidingo.se

Bild på Daniel Larson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Kommunstyrelsen ledamot 2023-01-01 2026-12-31