Förtroendevalda på Lidingö

Patrik Winqvist (M)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Fastighetsnämnden ledamot 2023-01-01 2023-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag ledamot 2019-06-01 2023-05-31
Lidingö Stads Tomt AB suppleant 2020-12-22 2023-06-01
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 2023-12-31