Förtroendevalda på Lidingö

Fredric Westerdahl (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Utbildningsnämnden ledamot 2022-04-26 2022-12-31