Förtroendevalda på Lidingö

Nina Rokan Brandelius (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-16 2026-10-15
Omsorgs- och socialnämnden ersättare 2022-04-26 2022-12-31