Förtroendevalda på Lidingö

Ulf Cederin (LP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag ersättare 2021-12-21 2023-05-31
Lidingö Stads Tomt AB suppleant 2022-01-03 2023-06-01