Förtroendevalda på Lidingö

Johan Cederin (LP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Nämndemän nämndeman 2020-02-17 2023-12-31
Valnämnden ledamot 2021-09-28 2022-12-31