Förtroendevalda på Lidingö

Michael Tranell (LP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Fastighetsnämnden ledamot 2023-01-01 2023-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 2023-12-31