Förtroendevalda på Lidingö

Joakim Jarnryd (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2022-03-01 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ledamot 2022-02-24 - 2022-12-31
Tillgänglighetsrådet ledamot 2022-02-08 - 2022-12-31